Kulinárska Mekka internetu!
Zaujímavosť

Kulinárska Mekka internetu!

Nahliadnite s nami do kuchýň, kde se tvoria zázraky

Vitajte v kulinárskom centre brilantných pokrmov, Instagrame! Vďaka tejto sociálnej  sieti máme možnosť  nahliadnuť do kuchýň  tých najšikovnejších kuchárov laikov i profesionálov. Dnes vám predstavíme niekoľko kreatívnych a uznávaných kuchárskych hviezd Instagramu. Len pozor! Nečítajte  ďalej , pokiaľ  nemáte plný žalúdok?.

Jan Hartwig

Hartwig je známy svojou vášňou pre detail a výnimočným  zmyslom pre chuť a tieto  schopnosti mu vyniesli tri michelinské hviezdy. Jeho fanúšikovia majú možnosť sledovať umelecky neuveriteľne usporiadané výtvory. No nie sú dychberúce?

https://www.instagram.com/p/BpgdlYahvuF/?utm_source=ig_embed

Bongkoch Satongunová

Držiteľka michelinskej hviezdy, a zároveň aj víťazka „Asia’s Best Female Chef of 2018“ Bongkoch Satongunová vlastní skutočne inšpiratívny instagramový účet, ktorý zachytáva jej prácu v reštaurácii Paste Bangkok, ktorá je známa svojou kombináciou tradičných a inovatívnych thajských chutí. Šéfkuchárka Bongkoch používa regionálne a sezónne ingrediencie k vytvoreniu skutočne vizionárskych interpretácií svojich pokrmov.

https://www.instagram.com/p/ByPYoEbg0SM/

Grégoire Berger

Jeden pohľad na pokrmy Bergera a budete mať chuť zavítať k moru. Veľkolepé akvárium obklopujúce reštauráciu Ossiano v Dubaji vo vás vyvoláva pocit, že tieto pokrmy nie sú len tak snadno dostupné a tiež tomu tak aj je. Ale vďaka kúzlu internetu sa môžeme všetci aspoň pokochať ich krásou. 

https://www.instagram.com/p/Byf2ayZgHMc/

Kamila Rundosová

Česká šéfkuchárka Kamila Rundosová na svojom profile Chefkamu prezentuje svoje pokrmy, ktoré pripravuje v rôznych kútoch sveta.  Jej práca je plná farieb a zdravia. Jedlo je totiž podľa Kamily priamo spojené so zdravím. Tvrdí, že pokiaľ  človek správne je, bude na tom lepšie  aj  jeho telo a psychika.

https://www.instagram.com/p/BxEq7FwAlGd/

Markéta Pavleje

Ďalšia známa česká foodblogerka a foodfotografka Markéta Pavleje má nadupaný Instagram tipmi na zdravé varenie pre celú rodinu. A mamičky pozor! Nájdete tu aj rady, ako  zvládnuť tri deti a full time job.

https://www.instagram.com/p/BwyXjqxj68P/

Martin Kuciel

Čo varí cuketka? Teda pán Cuketka??Nahliadnite na profil najznámejšieho českého foodblogera! Novo v ňom nájdete i videorecepty a super tipy do kuchyne.

https://www.instagram.com/p/BZJpG23luvq/

Petra Davidová

Sex and the city? Nie, mrknite na Kitchen and the city! Lákavý profil ešte s lákavejšími jedlami! Petra vás virtuálne pozve do svojej kuchyne a vy sa nestačíte čudovať! Jednoducho nádhera! Môžete sa u nej rozplývať nad úžasnou tortou alebo napríklad nad domácim mäsovým ragú.

https://www.instagram.com/p/BZZDzSQlA_N/
Hortim
Hortim 13. 03. 2020

Čítajte tiež

Mohlo by vás zaujímať